سلام،اقای دکتر حدود۱۵سالی میشه اگزمای شدید روی سرم دارم و میشه گفت اکثر روش های درمانی رو رفتم ولی دوسه مورد از راهکارهای شما رو مثل حجامت انجام ندادم،موهام سفیدن ومتاسفانه مجبورم رنگ کنم،بنظر شما راهی هست که بشه اگزمای شدید رو کنترل کرد
مهدی

سلام وقت بخیر پدر من توده های کوچیک توی ریه دارن چی مصرف کنن؟
مریم

چیزی بنام طب اسلامی یا قرآنی وجود ندارد اعمال شما جز کلاهبرداری با سو استفاده از طب قدیم ایرانیان و ملل دیگر است برای پول در آوردن راه های شرافتمندانه وجود دارد. دست از پنهان شدن پشت یک مشت حدیث بردارید وگرنه انجنان بلایی سرتان خواهم آورد که مرغان هوا به حالتان .... لعنت بر گمراهان
صاحب الزمان

سلام من متولد سال۱۳۶۲ هستم آیا بادکش یا حجامتی هست که قد من رو بلند کنه،قد الانم۱۶۴هست،تا۶سانت لازم دارم🥰🥰مورد دیگه سلولایت ورگهای واریس پشت پا بادکش یا حجامتی دارن،من قبلا تصادف کردم پشت پاهام رگ های تیره ای معلوم شده خیلی بدم مییاد واینکه خیلی سلولایت داره با اینکه ورزش میکنم ممنونم از پاسخگوییتون
فهیمه سادات

سلام آقای دکتر من مدتیست که روی پوست سرم جوش میزند. در سرتاسر پوست سرم پراکنده هستند. علتش چیست و چه راه درمانی دارد. فکر میکنم ریزش موهایم نیز تا حدودی بیشتر شده است. سپاس از لطف شما
محمدرضا

آقای دکترسلام اینجانب تا به حال سه بار حجامت آلرژی انجام داده ام ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم علایم گرفتگی بینی،خشکی بینی؛خلط فراوان پشت حلق وبینی ،سنگینی سر وخواب آلودگی طبعم بلغمی وغلبه سودای سوخته درسرچندسالی هم است که دچارافسردگی واضطراب ناشی ازآلرژی شده ام چندجلسه دیگه باید حجامت کنم آیا راهکاردیگری برای درمان الرژی است ممنون ازراهنمایی شما
مهدی

این مطلب هم دیدم حیفم اومد شما نخونیدش https://www.eshia.ir/Feqh/Archive/text/tabrizian/teb/94/941027/%D8%AE%D8%B1%D9%85%D8%A7%20%2B%DA%A9%D8%B1%D9%85
مجتبی

با سلام اینجا هم مطلب جالبی داره https://www.eshia.ir/feqh/archive/text/tabrizian/teb/94/941026/
مجتبی

سلام دکتر جان 1_میگم این مقدار سرکه که 3بار هر بار 3_4 قاشق غذاخوری سرکه بخوریم برای سرد مزاج ها خطر نداره آخه روایات میگن سرمه هر موجودی در بدن باشه را میکشه؟ 2_ اسپند میگن نباید پودر بشه چون سمی میشه تو این کپسولی که خودتون میدید خطری نداره؟ 3_اگر اشتباه نکنم و حافظه خوب یاری کنه مصرف نصف استکان سیاه دانه با همین مقدار سرکه خانگی قبل خواب هر نوع انگلی را نابود میکنه تو کتاب نجات از مرگ مصنوعی نوشته کتاب عالی هست، همچنین تو روایات خوردن خرما قب خواب و ناشتا هم گویا همین خاصیت را داره با تشکر فراوان
مجتبی

منظورم مقاله سینوزیت بود تو صفحه خودش هر چی رو ارسال زدم ثبت نمیشد. با تشکر
مجتبی
کد : 35691
تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
خبرها و نظرها
Share Email
راز خوشحالی زاید الوصف مسیولان وزارت بهداشت و جریانات مافیایی سلامت از فوت یکی از اساتید طب سنتی کشورمان چیست؟!

بسم الله الرّحمن الرّحيم

و صلّى اللّه على محمّد و آله الطّاهرين و لعنة الله على اعدائهم اجمعين

 

 

 


 

راز خوشحالی زاید الوصف مسئولان وزارت بهداشت و جریانات مافیایی سلامت از فوت یکی از اساتید طب سنتی کشورمان چیست؟!

 

 

 

 

 

چند روزیست که برخی جریانات و مسئولان وزارت بهداشت و مافیای دارویی کشور و عوامل رسانه‌ای آنها، از فرط خوشحالی از فوت استاد ارجمند و پژوهشگر برتر طب سنتی کشورمان "سید محمد موسوی"، زمین و زمان را به هم دوخته‌اند و فریادشان بلند است که "دیدید ... دیدید که بالاخره استاد مدعی طب سنتی هم به دلیل کرونا فوت کرد!"

 

 

 

اما درباره این هیاهوی کثیف رسانه‌ای، چند نکته بسیار مهم و کلیدی قابل ذکر است؛ اول اینکه چرا این جریانات مافیایی سلامت تا این حد از فوت استاد موسوی به عنوان یکی از اساتید و پژوهشگران مبرز طب سنتی کشورمان به وجد آمده‌اند و خیلی تلاش دارند فوت ایشان را به دلیل ابتلا به کرونا منتسب کنند؟!

 

 

 

در پاسخ باید گفت که از زمان شیوع ویروس کرونا در کشورمان و درگیری همه‌جانبه نظام سلامت کشور با مرگ و میر ناشی از کرونا و فوت حدود 100 هزار ایرانی به این واسطه تا به امروز، اساتید طب سنتی کشورمان هم از همان روزهای نخست، وارد کارزار مقابله و درمان کرونا شدند و با وجود مخالفت سفت و سخت وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا با به کارگیری روش‌های درمانی مجرب طب سنتی، توانستند عملکرد بسیار موفقی در درمان بیماران کرونایی با روش‌های طب ایرانی ـ اسلامی داشته باشند ( آن هم بدون برخورداری از کوچکترین امکانات و بودجه‌های بیمارستانی و دولتی) و تقریبا بر اساس بررسی‌های میدانی گسترده در سطح کشور، تمام بیماران کرونایی که خارج از نظام رسمی درمانی و بیمارستانی به اساتید طب سنتی برای درمان مراجعه کرده‌اند، موفق به شکست کرونا و کسب بهبودی کامل در کم‌ترین زمان ممکن و با کم‌ترین هزینه درمانی شده‌اند!

 

 

 

 

 

از سوی دیگر، تا به امروز اساتید طب سنتی کشورمان با وجود درگیری سنگین روزانه با بیماران کرونایی و فرایند درمانی آنها، آن هم بدون رعایت تدابیرپیشگیرانه مرسوم (ماسک، گان، فاصله اجتماعی و ...)، هیچ مورد فوتی از میان خود نداشته‌اند! یعنی اساتید طب سنتی با وجودی که در معرض روزانه و شدید بیماران کرونایی بوده‌اند به مدد روش‌های پیشگیرانه و درمانی طب ایرانی ـ اسلامی در این مدت هیچ یک از آنها به واسطه ابتلا به کرونا، جان خود را از دست نداده‌اند!

 

 

 

این در حالیست که بنابر اعلام رسمی قائم مقام وزیر بهداشت بیش از 1000 نفز از پزشکان، پرستاران و کادر بیمارستانی کشورمان تا بهمن سال گذشته، جان خود را به واسطه ابتلا به کرونا از دست داده‌‌اند!! (در حالی که بخش زیادی از این فوتی‌های نظام سلامت اصولاً هیچ درگیری با فرایند درمانی بیماران کرونا هم نداشته‌ا‌ند) که از آنها به عنوان "شهدای سلامت" یاد می‌شود.

 

 

 

همین نکته مهم و کلیدی، علامت سؤال بزرگی را در اذهان عمومی کشورمان ترسیم کرده و توده‌های مختلف مردم کشورمان این سؤال را می‌پرسند که "چرا بیش از 1000 نفر از کادر درمانی رسمی کشور با وجود تقید تام و تمام به رعایت تمام تدابیر پیشگیرانه و استفاده از تمام دسترسی‌ها و امکانات بیمارستانی کشور به واسطه ابتلا به کرونا، فوت کرده‌‌اند اما در مقابل، هم بیمارانی که روش‌های درمانی طب سنتی را انتخاب کرده‌ا‌ند و هم اساتید طب سنتی درگیر با فرایند درمان بیماران کرونایی بدون برخورداری از حداقل امکانات و تجهیزات بیمارستانی، تقریبا میزان مرگ و میر آنها، صفر یا نزدیک به صفر بوده است؟!"

 

 

 

 

همین مسئله، حقیقت بزرگی را درباره توانمندی شگرف طب سنتی کشورمان و ناتوانی طب رایج مولکولی عیان می‌کند و ریشه هیاهو و خوشحالی زایدالوصف برخی مسئولان وزارت بهداشت و جریانات مافیایی درمانی و دارویی کشور را نیز باید در همین حقیقت بزرگ جست‌وجو کرد چرا که این دسته از مسئولان و جریانات به خیال خام خود تصور کرده‌اند که حالا به واسطه فوت یکی از اساتید شناخته شده طب سنتی و انتساب این فوت به کرونا، بهترین فرصت برای تخطئه توانمندی‌های درمانی طب سنتی دست داده است!

 

 

 

 

اما زهی خیال باطل! در این باره باید گفت اولاً اصل فوت استاد موسوی به دلیل کرونا هنوز محل تردید است چرا که استاد موسوی در حالیکه با وجود کهولت سن، بی‌وقفه مشغول فعالیت سنگین بوده و به خود، کم‌ترین میزان استراحت را می‌داد و از سویی بیماری زمینه‌ای دیابت و کم‌خونی ارثی را نیز داشت و چند سال قبل هم بر اثر سانحه‌ای، بسیار ضعیف شده بود به خاطر احتمال ابتلا به کرونا و به اجبار اطرافیان به بیمارستان آورده می‌شود و در آنجا بدون توجه به شرایط بیمار توسط پزشک معالج مربوطه، بیهوش می‌‌شود!! در نتیجه بیهوشی، سببیت فوت کامل می‌شود و استاد موسوی با "ایست قلبی" مرحوم می‌شوند و نه با عوارض بیماری کرونا! و حتی هیچ شاهد محکمی مبنی بر ابلای قطعی ایشان به کرونا در دست نیست و درثانی، کادر درمانی بیمارستان مربوطه باید به این سؤال جدی پاسخ دهند که علت تجویز بیهوشی برای استاد موسوی چه بوده اس ت؟!

 

 

 اما برسیم به قسمت جالب ماجرا؛ اینکه جریان یاد شده در بدنه نظام سلامت کشور خاصاً در مورد فوت مرحوم موسوی، این هیاهوی رسانه‌ای راه انداخته، خود به تنهایی یک حقیقت بزرگ دیگری را فاش می‌کند! و آن اینکه این جریان تا پیش از فوت استاد موسوی هیچ مصداق بیرونی و عینی از فوت اساتید طب سنتی درگیر با درمان کرونا را در دست نداشتند لذا فوت ایشان، بهترین فرصت برای عقده‌گشایی این جریان و فضاسازی رسانه‌ای برای تخریب توانمندی‌های درمانی طب سنتی توسط این جریان، تلقی شد!
حال باید از این حضرات مدعی پرسید غیر از مورد اخیر فوت استاد موسوی آن هم با فرض پذیرش فوت به واسطه ابتلا به کرونا، آیا مورد فوت دیگری به واسطه ابتلا به کرونا از میان جمعیت چند هزار نفری اساتید طب سنتی سراغ دارند؟! در حالی که این اساتید طب سنتی در طول بیش از یک و نیم سال گذشته، به صورت تمام وقت مشغول درمان بیماران کرونایی بوده‌اند!
آری! امروز این حقیقت بزرگ، دیگر برای توده مردم و همه ناظران منصف وآگاه، به خوبی عیان و آشکار شده که میزان مرگ و میر ناشی از کرونا هم در میان اساتید طب سنتی درگیر با درمان بیماران کرونایی و هم در بین بیمارن آنها "چیزی نزدیک به صفر" بود و آنها در صحت و عافیت هرچه تمام‌تر در حال گذران زندگی خود هستند و تلاش جریانات مافیایی سلامت برای غبارآلود کردن فضا به واسطه فوت تلخ و مبهم استاد موسوی، راه به جایی نخواهد برد و از عظمت و قدرت طب پرافتخار ایرانی ـ اسلامی کشورمان نخواهد کاست!

منبع :

کانال ایتا استاد خیراندیشنظرات
نظر خود را ثبت کنید

کاربر گرامی؛ سلامٌ علیکم

 

لطفا پیش از ثبت نظر خود توجه داشته باشید:


تجویز دارو و پیچیدن نسخه برای بیماری و مشکلات شخصی و موردی، نیاز به شرح حال کامل و معاینه بالینی دارد که طبیعتاً از طریق ارتباط مجازی، قابل حصول نیست.

 

 

لذا خواهشمندیم از تقاضای نسخه و دارو برای بیماری های موردی، اجـتناب فرمایید.

 

سایر نکات:


❶از اعلام نشانی و تلفن درمانگاه معذوریم. درصورت تمایل از طریق پایگاه «طبیب شهر»، پزشک مورد نظر خود را جستجو کنید.

ابتدا مقالات مربوطه را مطالعه کنید و پس از اطمینان از نبود اطّلاعات مورد نظرتان، نسبت به طرح سؤال اقدام کنید. از پاسخگویی به سؤالاتی که در متن مقاله پاسخ داده شده اند معذوریم.

❸از طرح سؤال هایی که نیاز به پاسخ های خصوصی و ارسال به پست الکترونیک دارد خودداری فرمایید.

❹پاسخگویی به سؤالاتِ کلّی و نیازمند پاسخ های مفصّل در توان پایگاه نیست.

❺نشانی پست الکترونیک شما در نزد پایگاه طبّ شیعه محفوظ است.

❻هرنظر را تنها یک بار ارسال کنید و از تکرار ارسال نظرات خودداری کنید.

❼حتّی المقدور از ارسال نظرات به صورت «فینگیلیش» خودداری کنید.

❽پاسخ هاي ارائه شده، كلّي و عمومي هستند و پاسخ دقيق و تخصّصي، تنها با ويزيت بيمار امكانپذير است

 

 

با سپاس و امتنان        

دکتر وحید علیان نژادی

نام :  
ایمیل :
* نظر شما
 

آخرین مقالات

داروی گیاهی کرونای مدبر غدیر[4924بازدید]
ارزش های پست مدرن، نارضایتی از پزشکی؛ گرایش به طب مکمل[12506بازدید]
اهمیت طب و طبیب در نگاه علامه حسن زاده آملی (مقاله انتخابی)[25383بازدید]
انتفاع مؤمنین از توسل به روایات طبی ائمه (علیهم‌السّلام) (مقاله انتخابی)[18073بازدید]
مرض عقوبت(مقاله انتخابی)[16963بازدید]
غذا درمانی از دیدگاه قرآن و علم(مقاله انتخابی)[31719بازدید]
نظام بهداشت و سلامت در اسلام(مقاله انتخابی)[41598بازدید]
بهداشت روانی اعتقادی در اجتماع(مقاله انتخابی)[14754بازدید]
بررسي ناهمخوانی آيات طبّي با علوم پزشكي(مقاله انتخابی)[19797بازدید]
قرآن و بهداشت روان(مقاله انتخابی)[55339بازدید]
فطانت و هوشمندی با پرخوری جمع نمی شود!(مقاله انتخابی)[23155بازدید]
چند نکته ساده در مورد از شیر گرفتن کودک[498310بازدید]
زردی نوزادان[477699بازدید]
ارتباط عطر و اسباب بازی با چاقی کودکان (مقاله انتخابی)[9184بازدید]
علم، سنّت، مدرنیته(مقاله انتخابی)[9426بازدید]
پزشکی نوین و تردید های پیش رو(مقاله انتخابی)[9209بازدید]
آشنایی با ابعاد آشکار و پنهان ترویج همجنس بازی در جهان(مقاله انتخابی)[14182بازدید]
توصیه های طبی از مرحوم آقا فخر تهرانی [44601بازدید]
نقد طب مدرن از دیدگاه آیت الله جوادی آملی(مقاله انتخابی)[15073بازدید]
وقتی پیامبران غرب دروغ می گویند (تبارشناسی علوم جدید)(مقاله انتخابی)[12558بازدید]

از میان مقالات

آزمون تشخیص سیتی اسکن تهدیدی برای سلامتی (مقاله انتخابی)
زالو؛ جرّاح کوچک
وقتی با فرزندت هستی، آن گوشی لعنتی‌ را بگذار کنار (مقاله انتخابی)
«سه معجزه»؛ سلسله مقاله‌هایی پیرامون نفوذ جریانی دشمن در حوزه سلامت/ 1 ناگفته‌هایی از پروژه امریکایی «تحدید نسل ایرانیان»؛ «طرح عقیم‌سازی میلیونی ایرانی ها» و معرفی ایران به عنوان الگوی برتر شیوه غیرانسانی تحدید نسل
جراحی زیبایی، جایز یا حرام؟ (مقاله انتخابی)
تأثیرات تلویزیون بر مغز کودکان(مقاله انتخابی)
از پروتکل سران صهیون تا آنفولانزای خوکی(مقاله انتخابی)
شعار "فرزند کمتر" در خدمت پروژه جنگ جمعیتی(مقاله انتخابی)
خشکسالی با طعم نوشابه؛ کارخانه‌های کوکاکولا چگونه منابع آب جهان را می‌بلعند؟ +عکس و آمار (مقاله انتخابی)
ثبت انحصاری حیات(مقاله انتخابی)
آشنایی با بادکش درمانی
کشتم شپش شپش کش شش پا را!!
امواج وای-فای؛ مرگ تدریجی همه ما (مقاله انتخابی)
توصیه های حاج آقا مجتبی تهرانی (ره) درباره فرزند دار شدن و خصوصیات پنجگانه
زنان از اینکه بردگان پول و حقوق شده اند، پشیمانند (مقاله انتخابی)
تدابیر دوران بارداری (3)
جهان فشن؛ صنعتی استثماری برای استحمار دیگران ( مقاله انتخابی)
پرفشاری خون؛ نبرد پیروزمندانه با قاتل خاموش!
حافظه و فراموشی؛ از منظر روایات
توصیه‌های‌اخلاقی مرحوم حاج‌اسماعیل دولابی درباره خانواده