(چاپ)

کد خبر :  35693  
تاریخ انتشار خبر : ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ خبرها و نظرها
نامه جمعی از اساتید طب سنتی در خصوص فوت استاد محمد موسوی

بسم الله الرّحمن الرّحيم

و صلّى اللّه على محمّد و آله الطّاهرين و لعنة الله على اعدائهم اجمعين

 

 

 

 

 

نامه جمعی از اساتید طب سنتی در خصوص فوت استاد محمد موسوی

 

 

 

 

 

شهادت میدهیم:

 
محضرمبارک ملت شریف ایران

 
سلام

 

 

در ایام باشکوه اعیاد بزرگ اسلامی قربان و غدیر ، دست تقدیر یکی از مجاهدان بزرگ حوزه سلامت را از ما گرفت و ملت بزرگ ایران را از خدمات این استاد فرهیخته و کم نظیر محروم ساخت و جامعه بزرگ طب سنتی ایران اسلامی را عزادار نمود.

 

 

آثار عمیق و غیر قابل انکار خدمات ارزشمند طب اصیل سنتی ایران اسلامی بر هیچ کس پوشیده نبوده و نیست، درهمین راستا همه اساتید و حکما و درمانگران طب سنتی احساس وظیفه نمودند و همچون رزمندگان صف مقدم، خود را برای مبارزه با کرونا وکرونا هراسی آماده نمودند و هرکس بنابه بضاعت خود شیوه ای را برای پیشگیری،درمان و پسادرمان به پیشگاه ملت تقدیم نمودند.

 

 

استاد فقید هم علاوه برحضوردر فعالیتهای جمعی، اقدام به معرفی شیوه‌نامه مبارزه و درمان کرونا به روش شخصی نموده که میتوان بدون اغراق،،درمان بدون فوت،، را از افتخارات درمانی طب سنتی نام برد.

 

این درحالیست که جهان با تمام‌ های و هوی علمی خود اعلام کرد این بیماری نه دارو دارد ونه درمان.

 

واین افتخار در تاریخ علی رغم عناد و دشمنی و مخالفتهای همه جانبه در همه ابعاد توسط دوستان داخلی و دشمنان خارجی برای طب سنتی ایران اسلامی ثبت گردید.

 

نتیجه کسب این افتخار ،اقبال عمومی و کاهش آمار فوت در سطح کشور شد.

 

اما کرونا هراسان همچنان از کسب این افتخار و شکست پروژه کرونا هراسی خود، پریشان و مضطرب بوده و حق انتقام رابه هرشکل برای خود محفوظ دانسته و از توهین ،تهمت،تحقیر، تهدید،تعطیل کم نگذاشتند.

 

 

ولی جامعه بزرگ طب سنتی هیچگاه از رسالت بزرگ خود یعنی نجات ملت از بیماری کرونا دست برنداشت واین رفتارها را جزو حرکتهای ایذایی دشمن تلقی و همچنان درمان بدون فوت را سرلوحه خود قرار داد.

 

 

استاد فقید سید محمد موسوی ازجمله همین مجاهدان حوزه سلامت بودکه هیچگاه از گزند دشمنان مصون نماند.

 

 

این سوال همچنان باقی است که اگر وزارت بهداشت به فرمان مقام معظم رهبری و پیشنهاد نا صحانه دلسوزان طب سنتی که در آغاز شیوع کرونا مبنی بر استفاده از ظرفیتهای بزرگ طب سنتی توجه می نمود شاهد این حجم از مرگ و میر و تعطیلی و اقدامات بی نتیجه و ناکارآمد بهداشتی دربیمارستان ها نبودیم، و اگر استاد فقید هم میتوانستند با استفاده از شیوه های درمانی خود وطب سنتی، درمان کنند اکنون شاهد این شرایط نبودیم. هرچند احتمال بیوتروریسم و ترور ایشان منتفی نیست و فرض قتل ایشان قابل بررسی و پیگیری است.

 


 

درپایان، تالیفات ،نسخ ،آموزش و تربیت شاگردان وپزشکان بسیار، این استاد فقید را نزد ملت بزرگ ایران همیشه زنده و جاوید نگه خواهد داشت.


 

امضاکنندگان ذیل ضمن عرض تسلیت مجدد خواهان محاکمه توهین کنندگان به طب سنتی و استاد فقید هستیم و پاسخ به این سوال را به‌ عهده مردم شریف و فهیم ایران میگذاریم.

 
آیا میتوان باور کرد استادی که صدها نفر را از سرطان ،ام اس ،سلیاک و کرونا نجات داد خودازکرونافوت کند؟؟؟!!!

 

 

 

آیا ایشان با پای خود به بیمارستان رفت؟!

 

آیا امکان درمان به روش طب سنتی دربیمارستان و جود داشت؟!!

 

آیا دشمنان و نفوذی ها فرصت رابرای انتقام مغتنم نشمرده و استاد را به‌ قتل نرساندند؟!

 

آیا میدانید ضعف بدنی استاد چه مدت وبه چه علت بود؟!

 

ما امضاکنندگان شهادت میدهیم مرحوم استاد به دلیل ضعف بدنی و ارست قلبی دارفانی را و داع‌گفته و احتمال ترور بیولوژیک را قابل بررسی میدانیم.
 

 

 

حسین خیراندیش

 
حسین روا زاده

 
بهنام یوسفیان

 
.....کردافشار

 
......فهیمی

 
مهدی اسحاقی

 
حسن یوسفی

 
سید ماشاالله باطنی

 
عباس طاهر

 
سیدجلیل زاده احمدی


 
لطفاً اسم خود و اسامی دیگراساتید را بصورت کامل اضافه وبرای دیگران ارسال فرمائید.

 
قبلا از کل اساتید و پزشکان محترم به جهت عدم کاربرد عناوین حکیم ،استاد،پدر،دکتر،پوزش می طلبم.

 
سپاسگزارم.